Kronikë

Kapet me 12.71 gramë marihuanë, arrestohet i dyshuari

Foto: Koha
 

Policia e Mitrovicës ka arrestuar një person pasi të njëjtit i janë gjetur 12.71 gramë substanca narkotike të llojit marihuanë, transmeton Koha.net.

Sipas njoftimit, me urdhër të gjyqtarit është bërë bastisja e shtëpisë dhe objekteve përcjellëse, ndërkaq dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.