Kronikë

Ther me thikë tre persona, arrestohet

Foto: Ilustrim
Foto: Ilustrim
 

Një person është arrestuar në Prishtinë, i cili pas një mosmarrëveshje i kishte therur me thikë tre viktima meshkuj.

Sipas Policisë, viktimat kanë pranuar tretman mjekësor dhe gjendja e tyre sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetë.