Kronikë

Foshnja një javëshe që dyshohet se u mbyt nga e ëma e saj në Prizren, u gjet në çatinë e shtëpisë

 

Një 27-vjeçare nga Prizreni, pasi kishte lindur foshnjën e saj në shtëpi, dyshohet se e kishte mbytur atë.

Sipas policisë së rajonit të Prizrenit, trupi i pajetë i foshnjës është gjetur në çatinë e e shtëpisë dhe me vendim të prokurorit, është dërguar për obduksion.