Kronikë

Zhduket një vajzë në Vushtrri

Foto: Ilustrim
 

Një vajzë në Vushtrri është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Rastin në Polici e ka raportuar babai i saj, transmeton Koha.net.