Kronikë

Plagoset me armë zjarri një i ri në veri të Mitrovicës

 

Sonte rreth orës 23:15 është plagosur me armë zjarri Rr. M, rreth 23 vjeçar, në veri të Mitrovicës.

Gjendja e tij shëndetësore është e rëndë dhe është duke u trajtuar në repartin e kirurgjisë.