Kronikë

Theret me thikë nga një i panjohur

Foto: Ilustrim
 

Një person është therur me thikë nga një i panjohur, të shtunën në Prishtinë.

Sipas raportit të Policisë, viktima ka pësuar lëndime të rënda dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK ndërkaq sulmuesi është larguar në drejtim të panjohur, transmeton Koha.net.