Kronikë

Arrestohet pasi kishte goditur me veturë një fëmijë e pastaj ishte larguar

 

Një person është arrestuar pasi kishte goditur me veturë një fëmijë në rrugën C në Prishtinë, e pastaj kishte ikur nga vendi i ngjarjes, transmeton Koha.net.

Sipas njoftimit, Njësit e Hetuesisë të shtunën kanë arritur që ta identifikojnë veturën dhe të dyshuarin të cilin e kanë arrestuar.