Kronikë

Kapet duke kontrabanduar syze

Foto: Ilustrim
 

Policia e Kosovës raporton se në Han të Elezit ka ndaluar një person duke kontrabanduar syze.

Thotë se ka qenë duke drejtuar një automjet kombi me targa vendore dhe gjatë kontrollit në kabinën e kombit janë gjetur dhe konfiskuar 180 palë syza me dioptri të ndryshme.