Kronikë

10 persona të lënduar nga një aksident në rrugën Mitrovicë-Pejë

Foto: Ilustrim
 

10 persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti mes një veture dhe një autobusi në rrugën rajonale Mitrovicë-Pejë, përkatësisht në fshatin Qubrel.

Rastin e ka konfirmuar për Koha.net, zëdhënësi i Policisë Rajonale të Mitrovicës, Avni Zahiti.