Kronikë

Një i plagosur në Mitrovicë

 

Një person është plagosur mbrëmjen e së shtunës në Mitrovicë.

Sipas njoftimit dy të dyshuar të maskuar kanë hyrë në një lokal dhe kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të viktimës, transmeton Koha.net.