Kronikë

Therje me thikë në plazhin e Sarandës

Therje me thikë në plazhin e Sarandës
Foto: Ilustrim/Koha

Një konflikt verbal mes disa personave ka degraduar në përdorimin e thikës dhe si pasojë ka mbetur i plagosur një 40-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur në plazhin “Mango” në Sarandë.

I plagosuri i identifikuar si Berti Tahiraj gjatë transportimit me makinë private drejt spitalit të Sarandës është përfshirë në aksident rrugor.