Kronikë

Aksidentohet për vdekje një 31-vjeçar në Shqipëri

Foto: Ilustrim
 

Një 31-vjeçar ka humbur jetën teksa udhëtonte me veturë mëngjesin e së shtunës.

Mësohet se në aksin rrugor Elbasan-Tiranë, në afërsi të TEG-ut, vetura me drejtues shtetasin B. M.,31 vjeç ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke u përplasur me mbrojtëset e rrugës.