Ngacmoi seksualisht dy vajza në rrugë, arrestohet gjilanasi Foto ilustrim

Ngacmoi seksualisht dy vajza në rrugë, arrestohet gjilanasi

14 August 2019 11:33

Një burrë është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje, pasi kishte ngacmuar dy vajza në rrugë.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Adem Jashari”, në Gjilan, më 12.08.2019, në orën 21:30.

Policia e Kosovës njofton sot në raportin 24 orësh, se ka arrestuar të dyshuarin.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar pasi që i njëjti ka ngacmuar seksualisht dy viktimat femra shqiptare. Me vendi të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në njoftimin e PK-së, përcjell Koha.net.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme