Kronikë

Vrasje në tentativë në Prishtinë

Vrasje në tentativë në Prishtinë
 

Një person është lënduar në Prishtinë pasi është qëlluar me armë zjarri nga disa të panjohur.

Sipas raportit të Policisë, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman në QKUK, transmeton Koha.net.