Kronikë

Theret me thikë një person në Mitrovicë

Ilustrim
 

Një person ka marrë lëndime të rënda trupore pasi është therur me thikë nga disa persona të panjohur.

Sipas njoftimit të Policisë, rasti ka ndodhur në Mitrovicë pas një përleshje verbale mes viktimës dhe disa personave.