Kanosë babanë e tij, arrestohet Foto: Koha / ilustrim

Kanosë babanë e tij, arrestohet

09 September 2019 11:01

Një person është arrestuar pasi ka kanosur babanë e tij duke i kërkuar të holla, derisa raportohet se të njëjtit ia ka marrë çelësat e veturës.

Sips Policisë, i dyshuari  është arrestuar derisa ka qenë duke drejtuar veturën dhe gjatë kontrollit në veturë i është gjetur dhe i është konfiskuar një sasi e substancës narkotike e dyshuar për marihuanë.

Me vendim të prokurorit kujdestar, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme