Kapet duke vjedhur, arrestohet një person në Fushë Kosovë Ilustrim

Kapet duke vjedhur, arrestohet një person në Fushë Kosovë

09 September 2019 11:18

Një person është arrestuar në Fushë Kosovë, pasi është kapur në flagrancë duke kryer veprën penale ‘vjedhje të rëndë’ në banesën e një personi, transmeton Koha.net.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar dhe ndaj të dyshuarit ka caktuar masën e ndalimit policor për 48 orë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme