Aksident në qendër të Prishtinës

Aksident në qendër të Prishtinës

09 September 2019 18:42

Një aksident mes tri veturave ka ndodhur në qendër të Prishtinës, pasditen e së hënës.

Dëshmitarët i kanë thënë portalit Koha.net se si pasojë e aksidentit, që ka ndodhur në rrugën “Agim Ramadani”, ka edhe të lënduar.

Koha.net ka pyetur Policinë e Kosovës dhe është në pritje të përgjigjes për më shumë detaje.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme