Zhduket një vajzë në Prishtinë Foto: Ilustrim

Zhduket një vajzë në Prishtinë

11 September 2019 11:10

Raportohet se një vajzë është zhdukur në Prishtinë, në lagjen Dardania më 09.09.2019.

“Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se motra e tij viktima femër K/Shqiptare ka dalë nga banesa dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Njësitë policore janë duke e hetuar rastin”, thuhet në komunikatën e Policisë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme