Kronikë

Në Prishtinë e Suharekë arrestohen dy persona për dhunë në familje

Në Prishtinë e Suharekë arrestohen dy persona për dhunë në familje

Në Prishtinë dje është arrestuar një burrë me dyshimin se ka rrahur bashkëshorten e tij.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij viktimën femër K/Shqiptare e cila si pasojë e sulmit ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari pas intervistimit me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në komunikatën e Policisë, transmeton Koha.net.