Kronikë

Zhduket një djalë në Ferizaj

Foto: Ilustrim
 

Një djalë është zhdukur në Ferizaj.

Rastin në Polici e ka raportuar nëna e tij, derisa ka njoftuar djali i saj para disa dite është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet se ku gjendet.