Kronikë

Tri femra sulmojnë një tjetër te Rruga B në Prishtinë, arrestohen

Tri femra sulmojnë një tjetër te Rruga B në Prishtinë, arrestohen
Foto: Ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se është njoftuar nga një femër, e cila ka raportuar se është sulmuar nga tri femra të panjohura për të.

Viktima ka pësuar lëndime trupore si dhe ka pranuar tretman mjekësore, transmeton koha.net.