Vdes pasi humb kontrollin dhe përfundon jashtë rrugës në Kraishtë të Lipjanit

Vdes pasi humb kontrollin dhe përfundon jashtë rrugës në Kraishtë të Lipjanit

18 October 2019 11:01

Një person derisa ka qenë duke e drejtuar automjetin e tij nga pakujdesia ka humbur kontrollin duke përfunduar jashtë rrugës dhe si pasojë i njëjti duke mos i përballuar lëndimeve të marra ka ndërruar jetë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kraishtë të Lipjanit. Vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor i QKUK-së.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion./KsP.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme