Kronikë

Në aeroportin “Adem Jashari”, një belgu i konfiskohet një elektroshok

Në aeroportin “Adem Jashari”, një belgu i konfiskohet një elektroshok
Foto:Ilustrim/Koha
 

Dje në Aeroportin e Prishtinës “Adem Jashari”, është arrestuar një belg.

“Është raportuar se gjatë kontrollit në valixhen e të dyshuarit mashkull Belg –në shkuarje, është gjetur dhe konfiskuar një elektroshok”, thuhet në raport.