Kronikë

Një veture në Gjakovë i vihet zjarri

Foto:Ilustrim/Koha
 

Persona të panjohur dyshohet se ia kanë vënë zjarrin një veture e cila kishte qenë e parkuar në një parking të një lokali afarist në fshatin Lugbunar të Gjakovës.

“Sipas viktimës, në veturë kishte pasur patentë shoferin dhe dokumentet e veturës”, thuhet në raport të PK-së.