Kronikë

Një personit në rrugën “B” ia grabisin tre të dyshuar portofolin dhe telefonin

Dje në rrugën “B” në Prishtinë ka ndodhur një grabitje.

“Viktima mashkull K-Shqiptar ka raportuar se derisa ishte duke ecur në rrugë, është ndaluar nga tre të dyshuar meshkuj, të cilët me forcë i kanë grabitur portofolin me dokumente, njëzet euro para të gatshme dhe një telefon”, thuhet në raportin e PK-së.