Kronikë

Rrëmbehet një vajzë në Viti

Rrëmbehet një vajzë në Viti
 

Një vajzë është rrëmbyer në Viti.

Sipas njoftimit nga Policia, rastin e ka raportuar babai i saj, derisa ka deklaruar se viktima me forcë është futur në veturë nga dy të dyshuar, një mashkull dhe femër, derisa të njëjtit kanë shkruar në drejtim të panjohur, transmeton Koha.net.