Kronikë

Një 45-vjeçar në Suharekë dyshohet të jetë vrarë nga kushëriri i tij

 

Në fshatin Maqitevë të Suharekës, mbrëmjen e së dielës Sh.K. mbeti i vdekur pas plagëve të marra me armë zjarri nga kushëriri i tij S.A.

Policia ka konfirmuar se dorasi S.A nga po ky fshat është arrestuar dhe është ndaluar për 48 orë, raporton KTV.