Kronikë

Vodhën ari e para në Prizren, dy të arrestuar

Vodhën ari e para në Prizren, dy të arrestuar

Policia në Prizren njofton se dje ka arrestuar dy persona si të dyshuar që më 24 nëntor kanë hyrë në banesën e një gruaje ku kanë vjedhur para dhe sasi ari.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.