Kronikë

Zhduken dy vajza në Gjilan e Shtime

Foto: Ilustrim
 

Dy vajza janë raportuar të zhdukura.

Sipas njoftimit, për rastin në Gjilan ka raportuar babai i viktimës, për të cilën ka thënë se ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet se ku është.