Rrah bashkëshorten në Drenas, arrestohet dhe më pas lirohet Foto: Ilustrim

Rrah bashkëshorten në Drenas, arrestohet dhe më pas lirohet

18 February 2020 10:34

Policia e Kosovës e ka arrestuar një person në Drenas, pasi që ai e ka rrahur bashkëshorten e tij.

Sipas raportit 24-orësh të PK-së, rasti ka ndodhur më 15 shkurt dhe viktima është dërguar për trajtim mjekësor.

“Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt”, shkruan në komunikatën e policisë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme