Në Gllogovc vidhen dy lopë Foto: Ilustrim

Në Gllogovc vidhen dy lopë

23 February 2020 11:49

Në fshatin Gradicë të Gllogovcit raportohet se dje janë vjedhur dy lopë.

Policia bën të ditur përmes një komunikate për media se rasti ka ndodhur dje rreth orës 08:25, transmeton Koha.net.

“Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në stallën e tij të shtazëve dhe nga aty i kanë vjedhur dy kafshë shtëpiake (dy lopë)”, thuhet në komunikatë.

Policia shton se rasti është nën hetime.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme