Kronikë

Shoferi i dehur i autoambulancës në Elbasan shkakton aksident, bën për spital dy persona

Foto: Tch
 

Një aksident ka ndodhur në aksin Elbasan-Metalurgji. Një autoambulancë është përplasur me një tjetër mjet dhe për pasojë është lënduar çifti i bashkëshorteve që ndodheshin në mjetin tjetër.

Të lënduarit janë dërguar në spitalin e Elbasanit jashtë rrezikut për jetën.