Një person në Prizren hap lokalin për të punuar, arrestohet

Një person në Prizren hap lokalin për të punuar, arrestohet

20 March 2020 09:05

Një person në Prizren është arrestuar për shkak të mosveprimit sipas dispozitave shëndetësore gjatë pandemisë.

I njëjti kishte hapur lokalin e tij dhe kishte vazhduar punën.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme