Kronikë

Policia shoqëron deputetin Demiri, iu gjet një armë gjysmë-automatike pa leje

Policia shoqëron deputetin Demiri, iu gjet një armë gjysmë-automatike pa leje

Deputeti Rasim Demiri dhe një i afërm i tij, të hënën, janë shoqëruar në Stacionin Policor të Prizrenit për shkak të dyshimit se kanë kryer veprën penale të armëmbajtjes pa leje.

Pas intervistimit nga Policia, ata janë liruar në procedurë të rregull.