“A boy called Sailboat” me talentin që bën ndryshime

“A boy called Sailboat” me talentin që bën ndryshime

15 December 2019 12:40

E diela mbrëma në Kohavision është rezervuar për adhuruesit e filmit.

Filmi “A Boy Called Sailboat” sjell rrëfimin e një familjeje hispanike dhe djalit të tyre të jashtëzakonshëm. Ai mban edhe një emër të veçantë “Arkë me vela” (Sailboat).

I “armatosur” me një kitarë të vogël, Sailboat me talentin e tij i sjell komunitetit atë për të cilën ishin në kërkim prej kohësh.

Këtë histori mund ta ndiqni në Kohavision nga ora 22:15.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme