Kulturë

Sopranoja Adelina Thaçi Meta rezulton pozitive me COVID-19

Sopranoja Adelina Thaçi Meta rezulton pozitive me COVID-19

Sopranoja e njohur kosovare Adelina Thaçi Meta ka njoftuar se ka rezultuar pozitive me COVID-19. Nëpërmjet një postimi në Facebook ajo ka njoftuar për testin pozitiv dhe ka bërë thirrje te qytetarët që të mos i fshehin simptomet.

Postimi i plotë i Adelina Thaçi Metës në Facebook: