Kulturë

Skulptori 53 vjeç Arben Bajo vdes nga COVID-19

Skulptori 53 vjeç Arben Bajo vdes nga COVID-19

Skulptori i njohur Arben Bajo, ka humbur sot betejën me koronavirusin.

Lajmi është bërë i ditur të dielën nga miqtë e tij dhe mediat në Tiranë.