Lëmsh

Tifozi i Liverpoolit blen veturë 40 funte për ta shikuar finalen e Championsit

Tifozi i Liverpoolit blen veturë 40 funte për ta shikuar finalen e Championsit

Një yll i Youtubet nga Anglia do të bëjë një udhëtim të pazakontë drejt finales së Champions League mes Liverpoolit dhe Tottenhamit pasi ka evituar shpenzimet e aeroplanit.

Simon Wilson, i cili më parë është futur fshehurazi në sfidën më të madhe të boksit mes Floyd Mayweather dhe Conor McGregor, thotë se refuzon të shpenzojë aq shumë para për aeroplan.