Lëmsh

Tre vjeçari kureshtar bie në pusetën me kapak të dëmtuar në Kinë

Tre vjeçari kureshtar bie në pusetën me kapak të dëmtuar në Kinë

Një djalosh i vogël kureshtar është tmerruar kur ka shkelur në një kapak të dëmtuar dhe ka rënë në pusetën e kanalizimit në qytetin Zunyi të Kinës.

Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur trevjeçari po shëtiste së bashku me prindërit e tij. Papritur ai shkel në kapak dhe zhduket për pak sekonda, raporton KTV.