Lëmsh

Fluturon me veturë pasi ka nxituar për të arritur një festival

Fluturon me veturë pasi ka nxituar për të arritur një festival

Një i ri britanik duke vozitur me shpejtësi marramendëse, ka humbur kontrollin mbi veturë dhe ka fluturuar jashtë rrugës.

Ngjarja ka ndodhur në Norfolk të Britanisë së Madhe, kur 18-vjeçari Ryan Lamb po voziste me Citroen Berlingo, për të arritur në festivalin “Sundown”.