Perimet me format e çuditshme

Perimet me format e çuditshme

16 September 2019 13:11

Duket e pabesueshme, por frutat dhe perimet shpesh na qëllon të kenë forma nga më të çuditshmet.

Të gjithë jemi familjarizuar me format e perimeve që në fëmijëri, pasi ato janë pjesë e dietës sonë të përditshme, por kësaj radhe do të çuditeni me këto forma të pazakonta, përcjell Shqip.

Në foto do të gjeni patëllxhan në formë koke të njeriut, domate me veshë lepuri apo karotë babë e bir të përqafuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme