Lëmsh

E paftuar hynë në pasarelë me supermodele në Paris, nuk vihet re nga siguria

E paftuar hynë në pasarelë me supermodele në Paris, nuk vihet re nga siguria

Një e paftuar hyri në pasarelën e Chanel në javën e modës në Paris dhe sfiloi e patrazuar bashkë me modelet për finalen e madhe.

Gruaja, e ftuar në show, u ngrit nga karrigia e saj dhe iu bashkua modeleve që ishin në mbyllje të sfilatës, në setin spektakolar që kishte sjellë çatitë e Parisit brenda Grand Palais.