Lëmsh

Skena epike e “luftës me topa bore” e xhiruar me iPhone nga regjisori i filmit “John Wick”

 

Regjisori i famshëm, David Leitch, ka bërë një reklamë për Applen ku me iPhone 11 Pro ka xhiruar një skenë shumë epike dhe mbresëlënëse të luftës me topa bore.

Leitch është i njohur për filmat e njohur si “John Wick” dhe “Deadpool 2”, kështu që mund të thuhet se ai di disa gjëra rreth skenave të luftës, shkruan ubergizmo, transmeton Koha.net.