Njerëzit po vazhdojnë ta dekorojnë pemën e Krishtlindjeve... për Shën Valentin Foto: Turtle Creek Lane

Njerëzit po vazhdojnë ta dekorojnë pemën e Krishtlindjeve... për Shën Valentin

19 January 2020 21:15

Jemi po thuajse vetëm 20 ditë në vitin e ri, dhe dekadën e re, por një numër i trendeve të reja tashmë janë shfaqur në rrjetet sociale.

Javën e kaluar trend ishte futja e akujve në drithëra, këtë javë pemët e Valentinit, shkruan mediumi britanik “Miror”.

Duket se disa njerëz me shumë dëshirë vazhdojnë ta mbajnë pemën e Krishtlindjeve, saqë po e ri-dekorojnë atë me tullumbace ngjyrë rozë dhe të kuqe për të festuar ditën e Shën Valentinit, transmeton Koha.net.

Aktualisht, në Instagram janë mbi 24,000 postime me thurrjen #ValentinesTree dhe fotografitë shfaqin bredhat festive tërësisht të transformuar për sezonin e romancës, të zbukuruar me zemra, trëndafila, mesazhe dashurie dhe madje arushat-lodër.

View this post on Instagram

✨🌲💖♥️✨💖♥️🌲✨♥️✨♥️✨ I wouldn’t Mind This Tree All Year 😌😍🥰In My Livin Room • • • • • • • • Posted @withregram • @aakaybee AJ protested both times I’ve attempted to take the Christmas tree down.🙄 Come through Dollar Tree! 🙌🏾😍 Most of the decorations are from DT. The feather boas are from my craft room.😉 It’s a little “cheapy” looking, but it made my babies happy and makes me smile a little, too. AND this baby isn’t coming down until the END of February.🤣🤣🤣 . . . #valentinestree #valentinesdecor #dollartreecrafts #dollarstoredecor #treetransformation #valentinesday #love #hearts #lovedecor #dollartreefinds #dollartree #dollartreecommunity #dollartreediy #target #farm #farmhousedecor #heart #love #bhfyp #dollartreehauls #hauls #memes #fun #dollartreedecor #walmart #valentines #hacked #valentinesday2020 #love #hackedinstagram #diy #decor

A post shared by DollarTree.Goodies5&More (@dollartree.goodies5) on

 

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme