Lëmsh

Gjarpri shfaqet papritur brenda dyqanit, tmerrohen punonjësit

Gjarpri shfaqet papritur brenda dyqanit, tmerrohen punonjësit

Një gjarpër ka bërë lëmsh një dyqan bukurie në Kentucky në Shtetet e Bashkuara.

Siç shihet në videon e mëposhtme, publikuar nga rrjeti amerikan Abc News, zvarraniku boshatisi të gjithë dyqanin në pak sekonda, ndërsa u desh një ndërhyrje të specializuar për të neutralizuar gjallesën e rrezikshme dhe për të rikthyer normalitetin në biznes.