Lëmsh

Fitoi 21.5 milionë euro në loto, por humb aksidentalisht biletën në rrobalarëse

 

Një grua që pretendon të ketë blerë biletën fituese të jackpotit të një lotarie në Kaliforni prej 21.5 milionë euro thotë se e la atë në xhepin e pantallonave dhe e humbi atë në rrobalarëse, raportojnë mediat amerikane.

Bileta fituese u shit në një dyqan komoditeti në periferi të Los Angeles në nëntor.