Lëmsh

Del në shitje vila më e shtrenjtë në Spanjë

 

Një nga vilat më luksoze të Spanjës, që për shumë njerëz është dhe më e shtrenjta në vendin turistik, ka dalë së fundmi në shitje.

E pajisur me 7 dhoma gjumi, kinema të hapur, pishina gjigante dhe banjo turke, vilës i është vendosur një çmim prej 65 milionë funte.