Lëmsh

Legjendari Ronaldo Nazario feston dy ditëlindje, arsyeja është e çuditshme

 

Rrjetet sociale dje ishin të mbushura me urime për legjendarin Ronaldo Nazario në ditëlindjen e tij të 45-të dhe kjo do të ishte krejtësisht në rregull nëse e njëjta gjë nuk do të kishte ndodhur vetëm katër ditë më parë.

Legjenda braziliane ka fatin të festojë dy herë ditëlindjen dhe arsyeja është e çuditshme.