Lëmsh

Bën bujë videoja e qenit teksa luan me fëmijën në shtëpi

 

Një fëmijë i vogël është filmuar duke luajtur me një qen në shtëpi. Videoja ka bërë shumë bujë në rrjetet sociale, derisa qeni i tipit husky lëviz gjatë tërë kohës, duke mos pranuar që fëmija ta mbajë.

Pamjet janë publikuar në TikTok derisa kanë marrë mijëra shikime dhe pëlqime për dy ditë. Nuk është bërë e ditur se në cilin vend ka ndodhur kjo.